Kurumsal

Alışverişin Yeni Yüzü

Ankara'da sıradan market anlayışının dışında teknoloji ile barışık, sosyal ve gündemi takip ederek müşterileri için alternatif alışveriş tecrübeleri yaratmak için BeeGross markamız ile hizmetinizdeyiz.
BeeGross, gerçek anlamda günümüzün koşullarına uygun "Hem kaliteli hem hesaplı" bir süpermarkettir. Tazeliği hissettirir, yöresel tat lezzetlerin gelişimini sağlar ve destekler. Sağlıklı, kaliteli ve güvenli ürünleri, bol çeşitlilik ile birlikte, temiz ve ferah iyi aydınlatılmış mağazasında, bilinçli tüketicileri hedef alarak satışa sunar. Söz konusu gerekli koşulların sağlanmasını eğitimli çalışanlar ile gerçekleştirir. Hizmet ve yaşam kalitesini müşterisinden, çalışanına ve tedarikçisine kadar gözetir. Ülke ekonomisine katkısının oldukça farkında hareket eder ve müşterileri adına hesaplı alış veriş yapabilmenin önemini bilir. Fiyat rekabetinde kazancı "alırken" sağlar ve "sunarken" bu avantajı müşterileri ile paylaşır.

Müşteri İlişkileri

Pazarda gitgide belirgin hale gelen rekabetçi koşullar özellikle marketçilik anlamında bariz bir şekilde ön plana çıkmaktadır. Ürün fiyatı ile orantılı olan kalite algısı özellikle market alışverişlerinde giderek önemini yitirmekte. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bir ürünü hesaplı almaya çalışırken kaliteden ödün vermemektedir.
Bu gibi evdeki hesabın çarşıya uymadığı alışverişlerde tüketici ay sonunu getirmekte zorlanmaktadır. Bunun yanı sıra gıda maddelerinin ihtiyaç fazlası (haftalık veya aylık ) alınması sonucunda vereceği fire, tazeliğini ve besin değerinin yitirmesinin en önemli sorun olarak ortaya çıktığı gözlemlenmektedir. Azar azar ve sık olarak alınacak gıda maddelerinin ne kadar firesiz, uzun ömürlü, taze ve besin değerinin yüksek olacağı bilinçli tüketiciler tarafından bilinmektedir. Bu nedenle BeeGross'ta evdeki hesap çarşıya herzaman uyar.